OZONLABS İLE ZAYIFLAMAK MÜMKÜN MÜ?

Geschrieben am: 6 March 2018, von:

Zayıflamak değil sıkılaşmak mı, yoksa çöp gibi mi olmak ne dersiniz?

Benim fikrim kadınların kıvrımlarını yitirmeden ama sağlıklı ve sıkı bir formda görünmeleri, vücutlarındaki sağlıklı yağları korumaları.

Bu ne demek?

Yani kemik gibi görünmek istiyorsak, bir deri bir kemik olacaksak, bu bahsettiğim vücut formunu Ozonlabs ile yakalamayın!

Biz gelelim sağlıklı cilt, sağlıklı kas ve yağ dokusuna.

Bildiğimiz gibi her metabolizmanın yağ oranı birbirinden farklı. Fikrimce buna da yüzdelikler getirmek, insanları spor salonlarında korkutmak hoş değil. Yağ oranımı %5’e indirdim, yarışmalara da katılacağım demek, iç organların kendini korumasını, vücut ısısını, lenf dolaşımını, kolestrolü ve bir çok hormonun salınımını olumsuz yönde etkilemektedir. Hatta yağ dokusu kaybı bazı kadınlarda yetersiz beslenmeye bağlı bazı hormon salınımlarını da baskılayarak erken menapoz gibi istenmeyen sonuçlara sebebiyet vermektedir.

Yıllarca bize medya yolu ile pompaladıkları zayıflayın, yağ yemeyin aman da tereyağ yemeyin, kalori hesabı yapın düşünceleri artık terk ediliyor ve yerini daha çok hareket prensibi alıyor.

Sedanter hayat denen yani rahatımıza düşkün yaşam tarzımızın bir çok bedeli var. Faturalar her yıl ağırlaşıyor. Diyabet yani şeker hastalığı başta kalp, kronik inflamasyonlar, ödeme bağlı dolaşım bozukluklarının sonu hep aynı hikaye. Yani kısacası hep aynı şeyleri söylüyoruz.

Bir tarafımız çayımıza şeker bile atmıyor ama kan şekerimiz düşünce elinden çikolatayı düşüremiyor. Bir tarafımız spor salonlarında gidip hırsla öfke ile aşırı yağ yakıyor. Bazılarımız salatayı göklere çıkarıp ağzına bir lokma düzgün yemek koymuyor aslında desen ki kısır yaptım, bak sarma var, anneannem gelmiş bana kuzu etli pilav yapmış içi gidiyor. Son dönemde okuduğum kitaplardan Homo Deus çok doğru söylüyor. Modern çağda insanlık yine açlıktan ölüyor ancak açlık besin eksikliğinden, tembellikten, akli dengenin yitirilmesinden.

Şuursuz spor, şuursuz yemek yemedense, hareketin belli ölçülerde olduğu, kendi kültürümüz içinde yabancılaşmamış bir beslenme tarzı ile yaşam şeklimiz ve hayata bakış açımız bile değişebilir.

 

KALİTELİ BESİN + YETERİNCE HAREKET

‘Balasu hiç yorma kendini çünkü ben çalışan insanım eve geldim, çocuk var eş var. Biz vazgeçtik kendimizden – öyle mi -?

O zaman dokuları çalıştıralım. Aşağıda sayacağım yöntemleri dikkatli okuyun ve söylenen şekilde uygulayın.

  1. Haftada 3 gün 1 saat Ozonlabs O3RSS’yi vücudunuza sürün. 1 Şişe Ozonlabs toplamda 1.65 boyunda 60 kg ağırlığında bir vücudun ortalama 6 kez kullanmasına yetecek kadar yağ ihtiva eder.
  2. Uygulamadan sonra seçeneklerden biri özellikle yürüyüşe çıkmak ve tempolu şekilde nabzı 120’nin üzerine çıkararak vücudu çalıştırmak
  3. Yine seçeneklerden biri 20 mekik, 20 şınav basit temel esneme bacak ve karın hareketi yaparak 20 dakika geçirmek
  4. Ardından 1 saat sonra da ılık bir duş almak.

Bu uygulamayı yapmadan önce aç olmamalısınız. Aç karnına bunu yaparsanız ani yakılan kalori nedeniyle direnciniz düşebilir bunun sonucunda başınızda ağrı olabilir.

Duş sırasında duş jeli ya da her hangi bir petro-kimyasal türevde içerik kullanmayın. Mümkünse sadece bir şampuan yapın ve duştan çıkın.

Vücudunuzdaki ilk etkiler neler olacak?

Ozonlabs O3RSS içeriğindeki ozon gazı bir oksijen paketidir. Nicola Tesla değerli bilim insanı bu konu üzerine yaptığı çalışmalar ile bıraktığı uygulama protokollerini tüm dünya ile paylaşmıştır.

Pek bilinmese de bugün eski kaynaklara dönüp incelediğimiz ve sağlığımız için önerileri gözden geçirdiğimiz bu bilgiler arasında serbest radikallerin vücuttan bu molekül sayesinde uzaklaştırıldığı, kan dolaşımını hızlandırdığı için lenf dolaşımına dolayısıyla yağ yakımına belli bir ölçüde müsaade ettiği biliniyor.

Soruları duyar gibiyim. Ozon molekülünün fazlasına maruz kalmak dokularınızı belli bir seviyenin üzerinde çalıştırmaz. Yani aslında olması gereken şekline döndürür. Eğer böyle olsaydı yüzümüz de incelebilirdi. Kan dolaşımının düzenlenmesi dokunun sağlıklı formuna kavuşturulmasının ardından normal seyrine devam edeceğinden Ozonlabs O3RSS kullanımını yağ yakımı için her gün yapmamıza gerek yok.

Ozonlabs ile hareket sürecini ortalama 1 ay yani 4 hafta olarak belirlediysek bunun her 1 haftasında Ozonlabs O3RSS toplamda 3 kez ve tüm haftalara bakıldığında ise 12 kez kullanmış olacağız. Her gün üst üste değil araya en az 1 gün koyarak sıkılaşabiliriz.

SELÜLİTTE OZONLABS KULLANIM YÖNTEMİ

Diyelim ki sadece bölgesel problemlemiz var ve basen – karın bölgesinden şikayetçiyiz.

Kullanım şekli çok basit

 MEKANİK TRAVMATİZASYON + OZONLABS İLE YAPILANDIRMA

Bu ne mi demek şimdi? Hani eskiden kese yapardık hatırladınız mı? Muhtemelen unuttunuz. Türk hamam kültürünün kökeni Roma şehir kültürüne dayanır. Ancak akıllı Roma’lılar şunu çok iyi biliyordu. Kalbe hareket kazandıran, damarları ve dolaşımı etkileyen bu hamam kültüründe kese, kan dolaşımı için çok iyi ve etkili bir yöntemdi.

Kese sonrasında soğuk su ile damarları büzüştürmek, akışı hızlandırmak gerçekten yenileyici idi.

Ama şimdi hamam vs kalmadı o zaman ne yapacağız?

  1. Hafif sıcak banyoda kese ile karın ve basen bölgesine iyi bir masaj yapın. Kızarması sorun değil. Ancak çok da sert davranmayın
  2. Banyoda kese sırasında hiç bir duş jeli ve petro-kimyasal ajan kullanmayın.
  3. Keseden sonra dilerseniz bir beyaz sabun ile lif yapın ve durulanın
  4. Çıkınca kese yaptığınız bölgelerin üzerine Ozonlabs O3RSS sürün. Ortalama 5-6 damla tüm bölgeye yetecektir.

Dolaşımın hızlanmasının ardından Oksijen paketi ile karşılaşan yaraladığımız bölge yani kese yapılan karın ve basen bölgelerimiz daha hızlı bir şekilde yağ yakmaya başlayacak.

Ben bunu ne kadar zamanda bir mi yapıyorum. En az ayda 2 kez uyguluyorum. Ayda en az 1 kez hamama gidiyorum ve Ozonlabs ile önceki yazımda paylaştığım üzere sıcak banyo küvetinde de uygulama yapıyorum.

Sonuçlar mükemmel. Ancak yineliyorum. Ozonlabs kullanımından önce muhakkak bir şeyler yemelisiniz. Vücut uygulamalarında kaybedilen kalori miktarı nedeniyle değil, kaybetme hızı nedeniyle ilk tepki güçten düşmek olabilir. Ancak çözümler basit.

Sağlıkla! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *